Velký švýcarský salašnický pes / Great Swiss Mountain Dog

 

Vrh B / Litter B

5 štěňat (2 psi a 3 fenky) / 5 puppies (2 boys and 3 girls)

Datum narození: 7.10.2021 / Date of birth: 7th October 2021

Ch. Kahlua Meena from Swiss Star 

Shadetree's All You Need is Love

 
 
 
 
 
 
 
 
 
                            Matka/Dam                                                                      Otec/Sire
 

Kahlua Meena from Swiss Star

Shadetree's All You Need is Love

Matka / Dam: Mary Kay from Swiss Star
Otec / Sire: Hamlet Av Prinzenhof
 
Zdravotní výsledky/Health results:
DKK/HD C, DLK/ED 0, OCD neg.
Matka / Dam: Gemma Shadetree's
Otec / SireSuma-Shadetree Pewaukee
 
Zdravotní výsledky/Health results:
DKK/HD A, DLK/ED 0, OCD neg.

Výstavní úspěchy / Show results:
Junior Šampion SK, Vítěz mladých,
Šampion SK, CACIB, res. CACIB, BOS

Výstavní úspěchy / Show results:
Vítěz mladých, BOB

 

 

Matkou štěňat je naše Majda (Kahlua Meena from Swiss Star), která je se svojí silnou kostrou a krásnou samčí hlavou typickou představitelkou plemene, což bylo několikrát oceněno na speciálních klubových výstavách mezinárodními rozhodčími - specialisty na plemeno. Na Majdě si ovšem nejvíc ceníme její úžasnou přátelskou povahu a typickou vrozenou lásku ke svojí rodině a zejména dětem, které jak předpokládáme, předá i na svoje štěňata. S Majdou jsme absolvovali několik výstav a to vždy s výborným hodnocením a pod hlavičkou sdružení Aura Canis se nám podařilo také úspěšně složit zkoušky canisterapeutickéh psa. Majda s námi žije v domě jako rodinný pes a společník naší druhé feny Entlebušského salašnického psa. 

Otcem štěňat je Killi (Shadetree's All You Need is Love), krycí pes importovaný z USA z jedné z tradičních chovatelských stanic, která se  chovem VŠSP zabývá již od roku 1988. Killi je statný samec s pohodovou povahou a živým temperamentem, kterého jsme pro naši Majdu vybrali nejen z důvodů absolutní nepřibuzenskosti, ale také pro jeho výborné zdravotní výsledky. 

Od tohoto spojení očekáváme zdravá a psychicky vyrovnaná štěňátka s pro plemeno typickou mohutnou stavbou těla, tak jak je popsáno ve standardu plemene ze země původu. Pokud se Vám velký švýcar líbí a myslíte si, že byste byli vhodní majitelé jednoho z našich štěňat, neváhejte nás kontaktovat. 

Naše štěňátka budou po celou dobu odchovu v domě, později budou mít během dne přístup do zahrady. Během celého odchovu klademe velký důraz na jejich socializaci tzn. že budou průběžně vystavována všem ruchům domácnosti, budou v pravidelném kontaktu s dětmi i cizími osobami, stejně tak ostatními domácími zvířaty, jinými psy apod. Štěňata nikdy neodchováváme v kotci, ani v pozdějších týdnech, kdy je jejich domácí odchov náročnější na údržbu. Štěňata budou po odstavu krmena kozím mlékem, syrovým i vařeným masem a stejně tak superprémiovými a ultraprémiovými granulemi pro velká plemena. Při odběru budou několikrát odčervena, očkována, čipována, budou mít EU Pet Passport and samozřejmě také kupní smlouvu. Při odběru štěněte Vám také předáme veškeré informace o tom, jak postupovat dále ohledně krmení, výživy, zdraví a další socializace. 

 

VIDEA v jakém prostředí jsou u nás štěňátka odchovávána můžete shlédnout ZDE a další informace o způsobu našeho odchovu se můžete dočíst ZDE, více o tom, na co se před koupí Velkého švýcara připravit pak ZDE.  FOTOGALERIE naší feny ZDE.

 

 

Jak se naše štěňátka vyvíjí se můžete každý den podívat ZDE:
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
*****
 
Štěňátka očekáváme začátkem října / Puppies expected in early October!!!
 
*****