Štěňátka odchováváme jednou za čas pro radost, protože nás to baví a je to našim koníčkem. Věnujeme jim veškerou pozornost, dáváme jim nadstandardní péči a totéž očekáváme také od jejich nových majitelů, které pečlivě vybíráme. Nejde nám o rychlý prodej štěněte prvnímu zájemci, ale hledáme spolehlivé lidi, kteří budou mít svého psa rádi po celý život a ochotně mu zajistí to, co potřebuje. Od nových majitelů očekáváme, že zůstaneme v kontaktu a průběžně budeme mít informace o vývoji štěněte. 

 

My jim za to nabízíme štěňátka s dobrými zdravotními předpoklady po zdravotně prověřených rodičích, odchovaná v rodinném prostředí v domě i na zahradě a maximálně socializovaná úměrně jejich věku. Štěňátka odchováváme v domě, aby byla od malička zvyklá nejen na přítomnost člověka, ale také na veškeré zvuky domácnosti (TV, vysavač apod.). Od věku cca 3-4 týdnů štěňátka pravidelně tráví čas také venku na zahradě nebo v naší ulici, kde si zvykají na venkovní prostředí a zvuky, učí se základním hygienickým návykům, potkávají nové lidi, zvířata, jiné psy apod. Štěňátka také začínáme zvykat na obojek, chůzi na vodítku, cestování autem, pobyt v přepravce (kleci) a krátkodobé odloučení od mámy a smečky při samostatných procházkách. Našim cílem je štěňátko co nejvíce připravit na život v nové "smečce" a maximálně mu tak usnadnit příchod do jeho nového domova. 

 

Naše štěňátka od nás odcházejí nejdříve ve věku 8 týdnů, čipovaná a očkovaná, dostanou EU Pet Passport a samozřejmě průkaz původu. Novým majitelům rádi poradíme ohledně krmení, výchovy a výcviku, pomůžeme na výstavách, případně s uchovněním a v dospělosti také při výběru budoucího partnera. Naše štěňátka pro nás zůstávají navždy 'naše'!

 

Informace o našich plánovaných vrzích najdete v menu vlevo.